pattern
Tomáš Louda

Tomáš Louda

více než
0
milionů
Asset Under Management
přes
0
klientů
v investiční správě

O mně

Jsem přítel, otec a investiční specialista

Jsem normální člověk, baví mě sport, kutilství a vše kolem hobby – něco vymýšlet, zkoušet či tvořit. Profesně jsem se ale vždy pohyboval v obchodě, tedy v kontaktu s lidmi. Převážně jsem dělal pro korporace (Coca-Cola, Nespresso atd.), vždy jsem se ale zajímal i o možnosti investic.

Nejsem ovšem střelec – zvažuji rizika a zkoumám všechny možnosti, zkušenosti s investováním jsem získal dlouholetou praxí. Do B.I.G. Capital jsem se nakonec dostal hlavně jako člověk, který je empatický, snaží se pochopit klienta, vnímá souvislosti a umí s nimi mluvit jejich řečí.

Předchozí zkušenosti

  • 2017–2018: DRFG – Investiční specialista

  • 1997–2017: Manažerské zkušenosti v různých odvětvích

Vzdělání

Univerzita Palackého v Olomouci – Management (Bc.)

Klientské reference

quotation Jan M.

Byl jsem spokojen se servisem BIDLI a informacemi od pana Loudy. Vše mi bylo srozumitelně vysvětleno a byly mi předány přehledné podklady k investičním možnostem u BIDLI. Veškerá komunikace probíhala plynule a dle dohody v termínech, které mi vyhovovaly a odpovídaly mému investičnímu záměru. Já osobně mám 30ti leté zkušenosti z nejrůznějších obchodních jednání na různých úrovních. U pana Loudy jsem našel naprostou profesionalitu. Určitě rád doporučím a doporučuji dále tyto služby a servis.

quotation Libuše V.

Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu Loudovi za jeho profesionální a přátelský přístup. Již několikrát jsem jednala s finančními (investičními) poradci, ale nezískali mou důvěru. Jednání s panem Loudou bylo naprosto v pořádku, co se týče termínu schůzek, vysvětlení investičních fondů Bidli a investování do nich. Proto mohu pana Loudu a Bidli určitě doporučit. Libuše V.B.

quotation Martin V.

Rád bych poděkoval panu Loudovi za jeho profesionální přístup při sjednávání mé investice. Od začátku co jsme v kontaktu byl velmi příjemný a ochotný mi vše podrobně vysvětlit. Vždy držel slovo a termíny, našel si na mě čas dle mých možností. Určitě bych ho doporučil i dalším klientům.

quotation Jiří L.

Patřím ke spokojeným klientům využívající dluhopisy BIDLI. Spolupráce s panem Loudou byla vždy na úrovni, veškeré aktivity jsou plněny promptně a dle dohody a co je hlavní v termínu, který jsme si domluvili. Dostal jsem veškeré informace ve srozumitelné podobě pro mé rozhodnutí. V dnešní inflační době je to výborné a poměrně bezpečné investování za přesně daných a průhledných podmínek. BIDLI můžu vřele doporučit.

články autora

Publikované články

Naši partneři

S kým spolupracujeme

Napište mi

Nabídnu Vám nejvhodnější investiční příležitost

pattern
Jméno a příjmení
Vyplňte jméno ve formátu Jméno Příjmení
Telefon
Vyplňte telefon ve formátu 123456789
E-mail
Vyplňte telefon ve formátu email@email.cz
Vaše zpráva (nepovinné)

Vyberte jednu z možností

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Odeslání formuláře selhalo, zkuste to, prosím, později