pattern
Petr Kužel

Petr Kužel

více než
0
milionů
Asset Under Management
přes
0
klientů
v investiční správě

O mně

Jmenuji se Petr Kužel a ve financích se pohybuji od ukončení studií na Vysoké škole ekonomické v Praze v roce 2010. Zhodnocování kapitálu a finanční plánování je moje práce i koníček. Velmi rád se poznávám s klienty a dávám si záležet, aby mnou navrhované řešení vyhovovalo jak jejich potřebám, tak i pocitům. Zastávám názor, že dobré řešení je to, které Vám přinese finanční užitek, ale zároveň ve Vás nevzbuzuje obavy či otázky, zda jste udělali dobře. Proto svým klientům naslouchám, respektuji jejich názory a snažím se jim vyjít vstříc v rámci jejich preferencí. 

Předchozí zkušenosti

  • 20162020: Samostatné podnikání v oblasti financí

  • 20112016: Raiffeisenbank – Prémiový bankéř

Vzdělání

VŠE Statistika a informatika (Bc.)

Klientské reference

quotation Helena H.

Vždycky jsem byla hodně ostražitá vůči různým nabídkám finančních poradců. Dokonce bych se nebála říci, že můj postoj k nim byl silně negativní. Před časem jsem ale prodávala byt přes realitní kancelář Bidli a jeho makléřka, paní Silva Žižková, se mi zmínila o finančním poradci panu Kuželovi. Nejprve jsem byla trochu nedůvěřivá a hlavně se mi nechtělo jezdit do Prahy/bydlím v Berouně/. Pan Kužel ale za mnou přijel do Berouna a dokonce i s pí. Žižkovou. Musím říct, že principy investování mi vyložil tak, že jsem je opravdu pochopila i já, naprostý ekonomický analfabet. Mohla jsem pokládat jakékoli otázky, všechny mi zodpověděl. Měla jsem dostatek času si všechno promyslet, protože přijel do Berouna několikrát. Smlouvu jsme uzavřeli a i potom jsme několikrát komunikovali. Pana Kužela mohu jenom doporučit, je nesmírně příjemný, sympatický a komunikativní.

quotation Bohumil G.

Naše poděkování za naprosto profesionální a přátelský přístup patří panu Petrovi Kuželovi. Je to skutečně člověk na svém místě. Vše ohledně investic trpělivě a jasně vysvětlil. Spolupráce pro něj neskončila podepsáním smluv, ale nadále trvá nadstandardní péče o klienta. Jeho služby můžeme všem jen doporučit. Za nás pro Petra plných 5 hvězd.

quotation Petr Č.

Měl jsem to štěstí, že při orientování se na trhu financí, jsem se potkal s panem Kuželem. Naprostý profesionál, který ví o trhu, navíc jednání s ním naprosto v pořádku či se týče lidského vysvětlování situace.. Naprostá spokojenost z mé strany, Bidli příjemně překvapilo, o to více, že jsem se potkal a poznal s panem Kuželem. Je to opravdu profík na svém místě.

quotation Andrea M.

Při spolupráci s firmou Bidli mi byl doporučen pan Kužel jako odborník na investování. Investicím nerozumím, a tudíž se mi na začátku zdálo vše složité, ale pan Kužel mi vše vysvětlil a zvolil pro mě nejsnadnější variantu investice. Jeho přístup je velmi profesionální, ale lidský. Všem mohu jeho služby vřele doporučit.

quotation Dana S.

Kdyby mi nebyl doporučen pan Petr Kužel, peníze bych asi nikam neinvestovala. Díky Petrovi jsem ztratila obavy. Už několikrát mě přesvědčil, že je skvělým odborníkem a také úžasný a slušný člověk.

quotation Petr Š.

Petr je odborník v tom, co dělá. Má veškeré znalosti o dané oblasti a profesionální přístup. Ohledně investic dokáže poradit se vším, co člověka dokáže napadnout a vždy navrhne nejlepší možné řešení. Petr Šolc

quotation Michaela Č.

Děkuji za Vaše profesionální služby v oblasti investičního poradenství. Váš skvělý přístup a přehled mě přesvědčil investovat právě prostřednictvím Bidli.

quotation Petr M.

Já jsem byl s vašimi službami a především s vaším velmi aktivním přístupem velmi spokojený. Ve spousta tématech jste mi „otevřel oči“, a přesně to jsem od Vás očekával. Pomohl jste mi nahlédnout do finančního světa jiným než tradičním a obvyklým pohledem “kolik jsem vydělal a kolik jsem utratil“ a ukázal jste mi nové možnosti jak pracovat s financemi. Vaše služby mohu jen doporučit každému potencionálnímu zájemci. Současně se těším na další spolupráci s Vámi a společností Bidli holding“ Přeji Vám pohodový den a mnoho spokojených klientů.

quotation Zdislava C.

Bych ráda svědčila o tom že p. Petr Kužel je velmi příjemný, zběhlý a nápomocný pán kdy se týče finanční věcí. Vzal ten potřebný čas mne explikovat ty různé možností, a pak mě nechal rozhodnout. Všechno šlo potom rychle a správně. Můžu doporučit.

quotation Vladimíra V.

Dobrý den pane Kužel, S Vašimi službami i přístupem k našim požadavkům jsem byla velice spokojena. S pozdravem.

quotation Petra F.

S jednáním pana Kužela jsem byla velice spokojená. Oceňuji flexibilitu, ochotu, profesionální jednání i lidský přístup. Velké plus přizpůsobení se našim časovým možnostem.

články autora

Publikované články

Naši partneři

S kým spolupracujeme

Napište mi

Nabídnu Vám nejvhodnější investiční příležitost

pattern
Jméno a příjmení
Vyplňte jméno ve formátu Jméno Příjmení
Telefon
Vyplňte telefon ve formátu 123456789
E-mail
Vyplňte telefon ve formátu email@email.cz
Vaše zpráva (nepovinné)

Vyberte jednu z možností

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Odeslání formuláře selhalo, zkuste to, prosím, později