Předchozí zkušenosti

  • 20172017: Amundi Czech Republic Senior Portfolio Manager

  • 20152017: Investiční kapitálová společnost KB Senior Portfolio Manager

  • 19942015: ČSOB – různé pozice: Ředitel divize peněžního trhu, Bankéř kapitálového trhu, Trading, Podpora privátního bankingu

Vzdělání

VŠE Mezinárodní vztahy (Ing.)

Klientské reference

quotation Zuzana R.

Pan Netušil mi velice lidsky a srozumitelně popsal veškeré možnosti investičních produktů skupiny Bidli , jak nejlépe zhodnotit své finance, v souvislosti s mými požadavky na výnos a splatnost. Vysvětlil mi výhody a nevýhody jednotlivých variant a společně jsme vybrali tu nejvhodnější přímo pro mě. Mohu jen doporučit.

quotation Natálie N.

S panem Ing. Netušilem jsem se radila v oblasti zhodnocení našich úspor. Trpělivě se mnou prošel problematiku investování a zhodnocování osobních úspor. Pomohl mě si utřídit mé cíle a priority a vybral následně produkt s padnoucí mírou konzervativity i zhodnocení. Pan Netušil je příjemný, trpělivý a zkušený investiční specialista ale i poradce, na kterého se s jistotou obrátím i v budoucnu.

quotation Kazel N.

Thank you for all of your assistance. David was not afraid of talking in English. He was supported us through the complete process - from the beginning until signing of the last contract. We managed everything related to the investment even the detailed cashflow schedule.His knowledge and experiance from Financial Markets area and portfolio Management are great. He was flexible all the time: we could meet with him even out of his office, around our workplace. He replied to e-mails quickly even weekends.

quotation Ondřej S.

Pana Netušila, který pro nás zprostředkoval uložení peněz do developerských projektů s garantovaným výnosem, mohu 100% doporučit. Je to opravdový profesionál, který je vždy připraven, je časově flexibilní a velmi rychlý. Dobře se obeznámil s mými požadavky, na základě kterých pomohl vybrat nejlepší variantu. Vždy vše důkladně vysvětlil a upozornil na klady a zápory nebo věci, na které je třeba si dát pozor. Určitě doporučujeme a ještě jednou děkuji za rychlé a profesionální vyřízení procesu obchodu.

quotation Denisa D.

S prací i přístupem pana Netušila jsem byla velice spokojená. Vysvětlil mi srozumitelně vše potřebné a zodpověděl i všechny mé dodatečné dotazy. Je vidět, že své práci rozumí a má dlouholeté zkušenosti . Mohu ho jen doporučit.

quotation Kateřina S.

Maximální spokojenost při každé schůzce. Dokáže poradit a vysvětlí vše s lidským přístupem. Čeho si vážím nejvíce, je to, že se z vás nesnaží vytáhnout co nejvíce pro jeho ocenění, ale přizpůsobí se Vašim požadavkům a potřebám.

quotation Lenka B.

Spolupráci s panem Ing. Netušilem si nemůžeme vynachválit! Od počátku nám vše podrobně vysvětlil, trpělivě odpovídal na naše dotazy a hlavně všechny náležitosti velmi rychle zařizoval. Elektronická komunikace nám ušetřila spoustu času. Pan Netušil má velmi přátelský přístup, ve svém oboru se skvěle orientuje a tímto bychom mu chtěli poděkovat! Rádi využijeme jeho služeb i v bodoucnu.

quotation Petr B.

Pan Netušil je profesionál každým coulem a svou práci má opravdu rád. Velmi hezké , reprezentativní prostředí, důraz na klienta a jeho potřeby, nekonečná trpělivost a schopnost tématiku investic srozumitelné vysvětlit . Děkuji

články autora

Publikované články

Naši partneři

S kým spolupracujeme

Napište mi

Nabídnu Vám nejvhodnější investiční příležitost

pattern
Jméno a příjmení
Vyplňte jméno ve formátu Jméno Příjmení
Telefon
Vyplňte telefon ve formátu 123456789
E-mail
Vyplňte telefon ve formátu email@email.cz
Vaše zpráva (nepovinné)

Vyberte jednu z možností

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Odeslání formuláře selhalo, zkuste to, prosím, později